Shop now for our "Make Your Mark(et)" campaign!
Shop now for our "Make Your Mark(et)" campaign!
Cart 0
Feed a Student for One Year
Rukundo International

Feed a Student for One Year

Regular price $42.00 $0.00 Unit price per

What does a year’s supply of breakfasts and lunches cost for you? For only $42, you can feed one student breakfast and lunch for an entire school year at Rukundo Preparatory School! Support children in the Kabale community to be healthy and strong.